konsultacje indywidualne

 

Nasza współpraca odbywa się główne przez  konsultacje indywidualne, wtedy cała moja uwaga jest skupiona tylko i wyłącznie na Tobie. Przygotuj się na dłuższą pierwszą wizytę (ok. 60-80 min), wtedy dokładnie poznaję potrzeby Twojego ciała. Późniejsze spotkania trwają 50 min.

 

Konsultacje mają na celu nauczyć Cię lepszych nawyków ruchowych oraz „ugruntowania”, które w sytuacjach stresowych jest kluczowym elementem. To wszystko prowadzi do powrotu do naturalnego, swobodnego i lekkiego korzystania z Twojego ciała. Aby w pełni wykorzystać możliwości komunikacji z własnym ciałem, potrzebujesz przewodnika-nauczyciela. Poprzez mój dotyk oraz instrukcje werbalne nauczysz się słuchać własnego ciała oraz puszczać spięcia. To doświadczenie pozwali Ci odczuwać siebie w inny sposób, często nazywany lekkością czy dogłębnym relaksem. Taki stan jest punktem wyjścia do dalszej pracy.

Ponieważ jest to praca z nawykami, zalecane jest, aby pierwsze lekcje były regularne – nawet kilka w tygodniu. Jest to niezbędne do utrwalenia nowych umiejętności.  W celu lepszej współpracy z Twoim budżetem, a jednocześnie z ułatwieniem Ci systematyczności masz możliwość wykupić pakiety na 3, 9+1 oraz 20 konsultacji. Jeśli chcesz przychodzić mniej regularnie lub zwyczajnie sprawdzić czy Technika Alexandra jest dla Ciebie, zawsze możesz opłacać pojedyncze konsultacje. Pewnie ważnym pytaniem w tym miejscu jest ILE? Ile będziesz potrzebował spotkań – nie wiem. To jest proces na który wpływa zbyt dużo zmiennych – ale spokojnie zmiany możesz poczuć już na pierwszym spotkaniu 🙂   A jak to wygląda finansowo?

  • Konsultacja indywidualna – 180zł
  • Pakiet 3 konsultacji (30dni) – 510zł
  • Pakiet 9+1 (ostatnia) gratis – 1620zł

Z czasem między lekcjami będą coraz dłuższe przerwy, abyś ostatecznie sam potrafił powrócić do siebie i stosował Technikę Alexandra na co dzień.

W trakcie pierwszego spotkania przekonamy się na jakim poziomie jest Twoja świadomość ciała. Wspólnie podejmiemy decyzję nad jakimi aspektami warto pracować i czemu obolałe miejsce nie musi być pierwszym wyborem. To wtedy ułożymy harmonogram konsultacji byś na spokojnie mógł cieszyć się naszymi lekcjami. Już od pierwszych zajęć dostaniesz pracę do wykonania w domu by zacząć żyć świadomie. Wszystko po to by Technika Alexandra prawdziwie przepełniała Twoje życie, a nie była tylko  godzinnym oderwaniem się od rzeczywistości.

W każdej chwili pracy ze mną możliwy jest bezpośredni kontakt. To bardzo ważne jeśli pojawią się pytania, trudne momenty czy wątpliwości bądź gdy zwyczajnie zabraknie motywacji. Jeśli potrzebne będzie zmodyfikowanie intensywności programu wystarczy jeden telefon – nigdy nie zostawiam swoich studentów w potrzebie

Kiedy przyjdzie czas, wspólnie podejmujemy decyzję zakończenia lekcji. Zazwyczaj dotychczasowa nauka pozwoli Ci samemu kontynuować pracę nad sobą. Jeśli jednak odkryjesz później coś nad czym jeszcze chciałbyś ze mną współpracować oczywiście pomogę Ci i w tej drodze. Ważne byś wiedział i miał z tyłu głowy, że nawet po zakończeniu współpracy, zawsze możesz się do mnie zwrócić po pomoc.

Pierwszy krok należy do Ciebie. Jest nim…

.

Rezerwacja konsultacji indywidualnej

Regulamin sprzedaży i zamawiania usług.

Regulamin jak to regulamin musi być, ale mało kto go czyta. Dla Ciebie najistotniejsze są dwa zdania:

Jeśli nie możesz wziąć udziału w zaplanowanej konsultacji masz 24h na jej odwołanie. Po tym czasie uznaje się konsultację za odbytą i zostaniesz obciążony jej kosztami.

 

UWAGA! Jeśli nie możesz przybyć do Warszawy, zbierz grupę min. 6 osób, a przyjadą do Ciebie z warsztatami!